11'u 1 arada: Sınırlı süreli teklif:
günler saat dk
Şimdi al

Şimdiye kadarki en iyi FİYATA en iyi YAZILIMIN keyfini çıkarın

Benzersiz hepsi bir arada Icecream Apps paketi şunları içerir: PDF düzenleyici ve dönüştürücüler, temel video yazılımı, en iyi e-kitap okuyucu ve daha fazlası. Aşağıda daha fazla bilgi okuyun.

Ömür boyu lisans
Tek seferlik ücret
Windows için
-70%
$197
$657
Şimdi al
-70% 11 in 1

Icecream Apps PRO: 11'u 1 arada paket

PDF Editor
PDF metin ve nesnelerini düzenleyin, açıklama ekleyin, sayfaları yönetin, çizim yapın ve çok daha fazlasını yapın. Kullanıcı dostu GUI ile PDF dosyaları üzerinde tam kontrol sağlayın.
Video Editor
Hiç uğraşmadan süslü videolar oluşturun. Müzik, metin, geçişler ekleyin, videoları kırpın, kırpın ve birleştirin, renkleri ayarlayın, hızı değiştirin ve çok daha fazlasını yapın.
Video Converter
Video dosyalarını çeşitli video ve ses formatlarına dönüştürün. Belirli bir cihaz, oran veya çözünürlük için düzgün bir şekilde dönüştürmek için ön ayarları kullanın.
Screen Recorder
Ekranı kaydedin ve ekran görüntüsü alın. Anında paylaşın. Web kamerası ekleyin, ekrana çizim yapın, kayıtları planlayın, ses kaydedin vb.
Photo Editor
Fotoğrafları düzenleyin ve bilgisayarınızda yönetin. Metin ekleyin, bulanıklaştırın, kırpın, yeniden boyutlandırın, filtreler, çerçeveler ekleyin, kolajlar yapın, geliştirin ve çok daha fazlasını yapın.
Ebook Reader
EPUB, MOBI ve diğer e-Kitap formatlarından oluşan kendi Kitaplığınızı oluşturun, okuma ilerlemesini takip edin, notlar ve önemli noktalar ekleyin, kitaplarda arama yapın ve daha fazlasını yapın.
Slideshow Maker
Fotoğraflardan müzikli slayt gösterisi oluşturmanın zahmetsiz yolu. Sezgisel ve hızlı işlem, güzel slayt gösterileri oluşturmak için gerekli tüm ayarlar.
PDF Converter
Dosyaları PDF'ye ve PDF'den dönüştürmek için evrensel PDF dönüştürücü. 15'ten fazla format desteklenmektedir. Gelişmiş dönüştürme seçenekleri ve düzgün arayüz.
PDF Split & Merge
Tek bir yazılım kullanarak PDF'yi bölün ve PDF'yi birleştirin. PDF'lerle çalışma verimliliğini artırmak için en önemli ayarların tümü.
Image Resizer
Toplu modda görüntülerin boyutunu değiştirin ve gerekirse kendi logonuzu ekleyin. Tüm en popüler görüntü formatları desteklenir.
PDF Candy
Tek bir Windows uygulamasında 35 PDF aracı: PDF sıkıştırma, PDF'ye ve PDF'den dönüştürme, PDF OCR, PDF'ye filigran ekleme, PDF kırpma vb.
icecream
icecream
icecream
icecreams_bg
icecreams_bg
Buy 9 in 1 package
11'u 1 ARADA'YI ŞİMDİ SATIN ALIN
TÜM UYGULAMALAR PAKETİ
hemen kullanmaya başlayın!
-70%
$197
$657
Şimdi al
Icecream Apps'in önemli güncellemelerine ve diğer haberlerine abone olun
Icecream box