70% İNDİRİM
Genel Bakış Özellikler Daha Gereksinimler Yardım
İndir

Video Editor

3.09
Video düzenlemeniz veya video ve fotoğraflardan yeni bir video mu oluşturmanız gerekiyor? Icecream Video Editor'yi deneyin – Windows için basit, ancak fonksiyonel ücretsiz video edit programı. Medya dosyalarını birleştirin, kırpın, müzik, başlık, geçiş ve daha fazlasını ekleyin.
4.9
dayalı 24531 yorumlar
PC için Video Düzenleyici Windows 11, 10, 8.1, 8, 7'de mevcuttur.
Video Editor
Ücretsiz

Video Düzenleyici'nin ana özellikleri

Neler yapabileceğiniz konusunda daha iyi bir izlenim edinmek için Icecream Video Editor'nin özelliklerine göz atın.

Basit video düzenleme programı

Bu, kullanması en kolay video edit programı olabilir. Sezgisel arayüzüyle tek bir zaman çizgelgesinde videoları, fotoğrafları ve arkaplan audiolarını birleştirin. Sadece birkaç tıkla hareket, çıkartma ve video efektleri ekleyin. Manualleri çalışmaya gerek yoktur;)
Basit video düzenleme programı

Desteklenen formatlar

Video Düzenleyici; MP4, AVI, WEBM, MOV, JPG, PNG, GIF, vs. Gibi tüm popüler video ve resim formatlarını destekler.
Desteklenen formatlar

Hızlı paylaşım

Videolarınızı buluta yükleyin. Projelerinizin bağlantılarını arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve başkalarıyla paylaşın. Görünümleri izleyin.
Hızlı paylaşım

Süslü geçişler

Videolar için 20+ havalı geçişten, fotoğraflar içinse 10 hareketli efektten birini kullanın. “Rastgele” seçeneği bahsedilen özelliklerin çeşitliliğini sadece 1 tıkla önünüze getirir.
Süslü geçişler

Windows video düzenleme programı

Icecream Video Editor en son Windows 11 ve tabi ki Windows 10 dahil olmak üzere ana Windows OS'larını destekler.
Windows video düzenleme programı

Ücretsiz video düzenleme programı

Video düzenleme özellikerinin çoğu Ücretsiz versiyonda mevcuttur. Program, kısa videolara da herhangi bir filigran eklemez. Ücretsiz video editörü hakkında daha fazlasını öğrenin.
Ücretsiz video düzenleme programı
Video-Editor desktop
Videoları düzenli olarak düzenlemek için PC için Video Düzenleyici'yi indirin
Ücretsiz indir
Videoları kesin ve bölün

Videoları kesin ve bölün

Icecream Apps Video düzenleyici orijinal video uzunluğunu değiştirmek için seçenekler sağlar. Tek tıkla videoları ayrı sahnelere bölün veya çekim karesinin başını ve sonunu kesmek için 'Kırpma' modunu kullanın.
Video'ya audio ekleyin

Video'ya audio ekleyin

MP3 dosyasından videoya arkaplan müziği ekleyin ve gerektiği gibi kişiselleştirin: sesi ayarlayın, efekt ekleyin, açılma, kararma, audioyu otomatik olarak sahnenin orijinal audiosuna ayarlayın ve daha fazlasını yapın.
Videoya metin ekleyin

Videoya metin ekleyin

Video düzenleyici'nin tarz ön ayarlarından birini kullanarak hızlıca metin ekleyin. Otomatik ayarlardan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, pozisyon, boyut ve hareket hızını belirleyin.
Hızı değiştirin

Hızı değiştirin

Sadece birkaç kolay adımda tüm videoyu veya bölümlerini yavaşlatın ya da hızlandırın. 0,25x'ten 4x'e kadar seçenekler mevcuttur.
Videoları boyutlandırın ve kırpın

Videoları boyutlandırın ve kırpın

Boş bölümler için bulanık arkaplan ve otomatik genişletme gibi özellikler dahil olmak üzere birden çok kırpma ve boyutlandırma ayarı mevcuttur.
Videoları ters çevirin ve döndürün

Videoları ters çevirin ve döndürün

Video düzenleme programı, medya sahnelerinizi hem ters çevirmenize hem de döndürmenize olanak verir. Zaman tasarrufu sağlamanız için dikey olarak yönlendirilmiş dosyaları da otomatik olarak döndürür.
Seslendirme

Seslendirme

Ayrı, sezgisel bir oynatıcı ile videolara ve fotoğraflara sesli anlatım ekleyin. Kaydedilen sesi doğrudan zaman çizelgesinde kırpın.
Altyazılar

Altyazılar

Videonuza metin nesneleri veya SRT dosyası olarak altyazı ekleyin. Renk, boyut, şeffaflık, yazı tipi ve diğer stiller için uygun ayarlar.
Videoları dönüştürün

Videoları dönüştürün

Videonuzu sadece düzenlemeyin, aynı zamanda da dönüştürün! Ücretsiz video edit programımız medya dosyasını popüler MP4 formatına dönüştürür ve audioyu MP3 dosyası olarak dışa aktarır.
Video projeleri

Video projeleri

Tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacınız olması halinde tüm video projeleriniz 'Projeler' bölümüne otomatik olarak kaydedilir. Projeyi kapatıp, sonrasında tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi
Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
İşlemci
Intel®, AMD veya başka bir uyumlu işlemci, 2.66Ghz
Veri deposu
Minimum 4GB RAM (daha iyi performans için 16GB)
Ekran çözünürlüğü
Minimum 1024x768
Disk alanı
100MB - 5GB
Diller
Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince
Ücretsiz indir
Versiyon: 3.09 - 13.10.2023 (Değişim Günlüğü)

Video Editor SSS

Bir videonun bir kısmını nasıl kaldırabilirim?

Bunu yapmanın 2 kolay yolu vardır.
1) Birinden 3 sahne oluşturmak için "Böl" düğmesini 2 kez kullanın. Ardından ortadaki sahneyi silin.
2) Orijinal videoyu zaman çizelgesine iki kez ekleyin ve her iki sahneyi de kesmek için "Kes" işlevini kullanın, böylece yalnızca ihtiyacınız olan parçaları içereceklerdir.

Video Düzenleyici Yi yüklemek güvenli midir?

Evet, Icecream Apps İn herhangi bir ürününü kullanmak kesinlikle güvenlidir.

Video Düzenleyiciyi ne sıklıkla güncelliyorsunuz?

Yeni özellikler sunmak ve hatalardan arındırmak için yazılımı düzenli olarak güncelliyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Video Düzenleyici değişiklik günlüğünü kontrol edin.

Video düzenlemek zor mu?

Icecream Video Editor'ü, herhangi bir ön eğitim almadan herkesin video düzenlemeyi öğrenebileceği şekilde tasarladık. Gerçekten basit bir video düzenleyicidir - çoğu işlem birkaç tıklamayla yapılır.

Kısa videoları nasıl tek bir videoda birleştirebilirim?

Videolarınızı video düzenleyicinin medya kitaplığına ekleyin. Onları zaman çizelgesine atın ve gerekirse geçişler ekleyerek videoları ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde birleştirin. Yeni bir birleştirilmiş video olarak kaydetmek için "Video Dışa Aktar" düğmesine basın.

Icecream Video Editor ile bir videoyu nasıl kesebilirim?

Bu, video düzenleyici ile yapabileceğiniz yaygın şeylerden biridir. Videoyu önce Medya Kitaplığına, ardından zaman çizelgesine ekleyin. "Kes" moduna girmek için kırpma düğmesine basın ve sahnenin başlangıcını ve sonunu seçin.

Video Düzenleyiciyi kullanmak ücretsiz mi?

Evet, tüm ana özellikler Icecream Video Editor'ün Ücretsiz sürümünde mevcuttur. PRO sürümünde zaman çizelgesine 10'dan fazla sahne ekleyebilecek ve 5 dakikadan uzun videoları filigran olmadan dışa aktarabileceksiniz

Icecream Apps'in Video Editor'nin önemli güncellemelerine ve diğer haberlerine abone olun
Icecream box